rozšířené vyhledávání ...

Česko-německý divadelní projekt ČOJČ “FleXštil" v Plesné

Česko-německý divadelní projekt ČOJČ “FleXštil" v PlesnéBývalá textilní továrna TOSTA se postupně přeměňuje na muzeum česko-německého sousedství. V Plesné se v rámci divadelního festivalu sejde 60 českých a německých mladých lidí a společně připraví dvojjazyčné představení. To se bude v Plesné konat 19.4. a 20.4.2020, sejde se české a německé publikum a společně vytvoří nová pomyslná vlákna, která povedou až…. ?

28. 2. 2020 Zobrazit více

Město Cheb upozorňuje

V termínu od 17. 2. do 3. 3. 2020 bude z důvodu provádění stavebních úprav uzavřeno pro veřejnost pracoviště registru vozidel a řidičů v budově Městského úřadu Cheb, ulice 26. dubna 4.

V průběhu rekonstrukce budeme z technických důvodů schopni provádět pouze následující úkony, a to na přepážkách

č. 31

· Dokončení již podané žádosti o registraci vozidla s přidělenou registrační značkou na přání a dokončení žádosti o výdej třetí registrační značky na nosiče jízdních kol,

· Vydání registračních značek uložených v tzv. depozitu,

· Oznámení adresy místa umístění vyřazeného vozidla z provozu a účel vyřazení vozidla z provozu po 12 měsících po vyřazení vozidla z provozu,

· Vývoz nového neregistrovaného vozidla dle provozovny prodejce vozidla,

· Výdej trvale manipulačních značek pro manipulační provoz,

č. 32

· Vrácení řidičského průkazu,

· Vydání řidičského průkazu, o který již bylo dříve požádáno,

· Odevzdání řidičského průkazu ze strany občana, pozbytí, odnětí řidičského oprávnění z důvodu uloženého zákazu řízení motorových vozidel a dosažení celkového počtu 12 bodů.

Shora uvedené přepážky se nacházejí v budově Městského úřadu Cheb, ulice 26. dubna 4 (v hale vedle přepážek pracoviště občanských průkazů).

Po dobu uzavření pracoviště nelze na Městském úřadě Cheb vyřizovat

· žádosti o registraci vozidla a provedení změn u vozidel,

· žádosti o udělení řidičského oprávnění,

· výměny řidičského průkazu,

· oznámení o ztrátě nebo odcizení řidičského průkazu.

Tyto úkony lze provést u kterékoliv obce s rozšířenou působností, a to např. na MěÚ Aš, Mariánské Lázně, Sokolov, Karlovy Vary, Kraslice.

Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonních číslech 354 440 210 a 354 440 211, případně prostřednictvím dotazu na emailovou adresu kovarik@cheb.cz nebo přímo na přepážkách č. 31 a 32. Přepážky se nacházejí v budově Městského úřadu Cheb, ulice 26. dubna 4 (v hale vedle přepážek pracoviště občanských průkazů).

Za případné komplikace se omlouváme a věříme, že provedené úpravy prostor tohoto pracoviště přispějí ke kvalitnějšímu poskytování našich služeb.

12. 2. 2020 Zobrazit méně

Nově otevřená ordinace praktického lékaře v MKS Plesná

Informace pro občany:
V Městském kulturním středisku Plesná je nově otevřena ordinace praktického lékaře.

8. 1. 2020 Zobrazit více

Prodej bytů

Poslední volné byty k prodeji v bytovém domě na Náměstí Svobody.

7. 1. 2020 Zobrazit více

Vítání občánků 30.11.2019

Vítání občánků 30.11.2019Druhé letošní vítání nově narozených občánků proběhlo dne 30.11.2019 v obřadní místnosti Městského úřadu Plesná. Pan starosta přivítal rodiče, prarodiče, děti a hosty popřál jim hodně štěstí, zdraví a lásky. Zarecitovat přišly děti z mateřské školky s paní učitelkou Lenkou Vaškovou. Rodiče se tradičně podepsali do pamětní knihy, převzali památníček, maminky kytičku a děti hračku a fotoalbum.

Přivítáni byli: Šnajdr Hynek, Kováčová Patrície, Součková Ivana, Brynda Milan, Laci Pavel, Fojtíková Viktorie, Volf Tomáš, Bigas Ondřej, Kis Matyáš, Švábová Simona, Blaho Mike, Houžvičková Amálie, Dinga Adam

Ještě jednou blahopřejeme, ať Vám Vaše děťátko přinese mnoho radosti a šťastných chvil. Ať životem ho provází radost, štěstí, zdraví a plná náruč lásky.

Miroslava Malá, matrikářka

2. 12. 2019 Zobrazit více

Otevření pracoviště pečovatelské služby v Lubech

U příležitosti zavedení pečovatelské služby Vás Město Luby a Pomoc v nouzi, o.p.s. srdečně zvou na Den otevřených dveří, který se uskuteční 1. 9. 2019 od 10:00 do 14:00 hodin.

28. 8. 2019 Zobrazit více

Zlatá svatba

Zlatá svatbaZlatá svatba je padesátým výročím manželského slibu. Možná je to pro někoho až nepředstavitelně dlouhá doba, což je ale na celé věci to nejkrásnější.

Dne 14. června 2019 oslavili zlatou svatbu manželé Josef a Marie Eliášovi.

Padesát let společného života oslavili v přítomnosti rodiny v obřadní místnosti Městského úřadu v Plesné. Manželský pár stvrdil výročí sňatku podpisem do pamětní knihy a polibkem.
Gratulujeme ke krásnému manželskému jubileu a přejeme hodně zdraví, štěstí a lásky do dalších společných let. Ať vás neopouští aktivita a činorodost, radost ze života a smysl pro humor.

18. 6. 2019 Zobrazit více

Vítání občánků

Vítání občánkůPrvní letošní vítání nově narozených občánků proběhlo dne 15.6.2019 v obřadní místnosti Městského úřadu Plesná. Pan starosta přivítal rodiče, prarodiče, děti a hosty, popřál jim hodně štěstí, zdraví a lásky. Krásnými básničkami přišly popřát i děti z mateřské školky s paní učitelkou Lenkou Mrázkovou. Rodiče se tradičně podepsali do pamětní knihy, převzali památníček, maminky kytičku, děti hračku a fotoalbum.

Přivítáni byli: Kvasnička Antonín, Jačka Damian, Morkes Jeremiáš, Nedvěd Ladislav, Votrubová Veronika, Stoklasová Eliška.

17. 6. 2019 Zobrazit více

Soutěž Stavby Karlovarského kraje

Soutěž Stavby Karlovarského krajeSoutěž vypisuje Regionální stavební sdružení Karlovy Vary spolu s partnerskými stavebními organizacemi.

16. 5. 2019 Zobrazit více

Tašky na třídění odpadů