Celé Česko čte dětem v městské knihovně - únor

Celé Česko čte dětem v městské knihovně - březen 1

Pravidelné čtení pro děti.

Celé Česko čte dětem v městské knihovně

Únorové čtení se uskutečnilo v městské knihovně za hojné účasti dětí, a to nás velmi potěšilo.

Připomněli jsme si čtení, které proběhlo v lednu, kde jsme si povídali o Hromnicích a svátku svatého Valentýna.

Dále jsme pokračovali masopustními tradicemi a maškarními reji, které k únoru patří.

Tématem únorového čtení byla NEJ, nejznámější večerníčky, nejstatečnější, nejbarevnější  a nejsilnější zvířata.

Jistě je všem znám, a teď i všem dětem, mistr kamufláže chameleon. Večerníčky jsme hravě zvládli, byl to Rumcajs, Bob a Bobek, Křemílek a Vochomůrka, Mach a Šebestová a samozřejmě Krtek. Známe je všichni, mají neustále své kouzlo i pro nás dospělé.

Pokračovali jsme čtením z knihy Příběhy pro nový (celý) rok, a to pohádkou Havraní rvačka.

Nechyběl kvíz, křížovka a malé pohoštění.

Děkuji Míle Vrbové za perfektně připravený program. Budeme se těšit na další setkání.

Datum vložení: 28. 2. 2023 10:19
Datum poslední aktualizace: 3. 3. 2023 7:36