Čteme dětem v městské knihovně - květen

Čteme dětem v městské knihovně 6. 5. 2022 1

Společné čtení pro děti

Společné čtení dětem v městské knihovně

V pátek 7. května jsme se opět sešli odpoledne s dětmi při společném čtení. Děti si užily nejen hádanky, kvíz o kočkách a tajenku, ale také pozorně naslouchaly pohádce Legrační strašidlo z knihy Nové bylinkové pohádky. Další pohádkou byla ta O Konrádovi, který psal nosem od Miloše Macourka, z jeho knihy Pohádky. A nebyly to jen pohádky, ale také zajímavosti ze světa koaly medvídkovité.

Jak vypadají nejpodivnější zvířata světa? Že nevíte? S dětmi jsme  si prohlédli batonymuse obrovského, frčka, rypoše lisého, mořského ďase, pandí vosu a tlustohlavece tasmánského. A že jsou to opravdu „krasavci“ to vám všem mohou děti jen potvrdit. Poděkování patří paní Míle Vrbové, která si pro děti zajímavosti vždy pečlivě připraví. Děkuji také dětem, které si udělaly čas a do knihovny přišly.

Další čtení, poslední před prázdninami, se bude konat opět v pátek 17. června 2022 od 15.00 hodin. Tématem bude na přání dětí svět zvířat.

Datum vložení: 13. 5. 2022 10:07
Datum poslední aktualizace: 13. 5. 2022 10:12