Pasování na čtenáře

pasovánípasovánípasování

pasování na čtenáře

Pasování  prvňáčků na čtenáře v Městské knihovně v Plesné

Ve čtvrtek 14. června 2018 ráno, navštívily děti z první třídy klub MKS, kde je čekalo pasování na čtenáře.  Přivítalo je samotné Peklo v čele s Luciperem a dvěma čertíky, kterým se vůbec nechtělo učit. Byli líní, neznali písmenka, a tak neuměli číst ani z knihy hříchů a proto je děti musely trošku poučit. Každé  z dětí  dostalo kartičku s písmenkem a  básničkou. A tak se ukázalo, kdo trošku ve čtení pokulhává a pro koho je čtení hračkou. Luciper se svými pomocníky děti pasoval na čtenáře a odměnou pro všechny  byla kniha, pamětní list a průkazka do knihovny.

Děkuji dětem a jejich učitelkám, že přišli a čertíkům z knihovny ve Františkových Lázních za krásně připravený program.

Doufám, že se po prázdninách s některými dětmi, to už budou druháci, uvidím v knihovně.

Datum vložení: 28. 6. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2018 0:00