Očkování pro seniory 80+

Od 15. ledna začíná registrace k očkování pro seniory starší 80 let:
S registrací Vám pomůžeme i na MěÚ Plesná nebo v kanceláři MKS. Pouze po telefonické domluvě.

Tisková zpráva - očkování

letákleták

Registrace očkování bude probíhat online prostřednictvím centrálního rezervačního systému: https://crs.uzis.cz/Systém stát spustí podle posledních informací až během dopoledních hodin v pátek 15. ledna. OBRACÍME SE NA RODINY SENIORŮ, DCERY, SYNY I VNOUČATA S PROSBOU O POMOC BABIČKÁM A DĚDEČKŮM, KTEŘÍ SE MUSÍ REGISTROVAT VÝHRADNĚ PŘES INTERNET.

Pro registraci si připravte:
Telefonní číslo, na které vám ze systému přijdou potvrzovací zprávy (sms)

Rodné číslo

Zdravotní pojišťovnu

Adresu

E-mail – pokud jej nemá senior, tak nejlépe e-mailovou adresu toho, kdo s registrací pomáhá

Budete vyplňovat dotazník o základním zdravotním stavu (zaklikávají se odpovědi na otázky)

Vybírat byste si měli preferované místo k očkování, bude uvedené v systému

Po odeslání elektronické žádosti vyčkejte na sms zprávu s informací o dalším postupu

Od 15. ledna seniorům i jejich rodinám pomohou s registrací také na informační lince 1221, nebo na krajské asistenční lince 607 600 017.

očkování.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 691,43 kB