PEČEME / VAŘÍME PRO CHEBSKOU PRVNÍ LINII

Chcete v této nelehké době nějak pomáhat a nevíte jak? Zde je jedna z možností:

PEČEME / VAŘÍME PRO CHEBSKOU PRVNÍ LINII

Skupina pro dobrovolníky, kteří chtějí poslat "NĚCO NA ZUB" zdravotníkům v Chebu jako poděkování. Chceme dodat trochu energie a péče zdravotníkům, kteří právě v těchto dnech mají největší zápřah. Zároveň chceme, aby naše dodávky byly rovnoměrné a rozumné. Zveřejníme zde dny a časy svozu, kdy bude distribuce probíhat. Chceme maximálně zjednodušit komunikaci i organizace dodávek, aby kurýři nemuseli sedět celé dny na telefonu a u počítače. Spojujeme zde iniciativu "Peče celá ekumena" + Kosí síť+ Marii Ballovou. Dotazník je možné volně šířit po sociálních sítích. Skupina je otevřena skutečně každému. Dobrovolnické pečení nemá nikoho zničit fyzicky ani zruinovat finančně. Má to být radostný čin dobré vůle, smyslu a potřeby teď udělat alespoň něco malého pro ty, kteří se teď opravdu nezastaví. Můžete poslat klidně i ovoce, sýry, džus nebo třeba klobásy, aby byly naše dodávky rozmanité.

FORMULÁŘ:

Datum vložení: 30. 10. 2020 10:24