Vítání občánků 13.11.2021

slavnostní obřad

Vítání občánků

Třetí  letošní vítání nově narozených občánků proběhlo dne 13.11.2021 v obřadní místnosti Městského úřadu Plesná. Pan starosta přivítal rodiče, prarodiče, děti a hosty popřál jim hodně štěstí, zdraví a lásky. Zarecitovat přišly děti z mateřské školky s paní učitelkou Lenkou Vaškovou. Rodiče se tradičně podepsali do pamětní knihy, převzali památníček, maminky kytičku a děti hračku.

Přivítáni byli: Bláha Hubert, Hertel Jakub, Nedvěd Jiří, Sklenář Kryštof, Sklenář Kristián, Mašková Anežka, Kubát Matyáš.

Ještě jednou blahopřejeme, ať Vám Vaše děťátko přinese mnoho radosti a šťastných chvil. Ať životem ho provází radost, štěstí, zdraví a plná náruč lásky.

Miroslava Malá, matrikářka

Datum vložení: 24. 11. 2021 8:47