Vítání občánků 28. května 2022

Vítání narozených občánků proběhlo dne 28. května 2022 v obřadní místnosti Městského úřadu Plesná. Pan starosta přivítal rodiče, prarodiče, děti a hosty popřál jim hodně štěstí, zdraví a lásky. Zarecitovat přišly děti z mateřské školky s paní učitelkou Lenkou Mrázkovou. Rodiče se tradičně podepsali do pamětní knihy, maminky byly obdarovány kytičkou a děti hračkami.

Přivítáni byli: Viktorie Svobodová, Amálie Štefková, Matyáš Vrba, Rostislav Holub, Sofie Součková, Marek Horák, Jan Mojžíš, Sofie Vaněčková

Ještě jednou blahopřejeme, ať Vám Vaše děťátko přinese mnoho radosti a šťastných chvil. Ať životem ho provází radost, štěstí, zdraví a plná náruč lásky.

Miroslava Malá, matrikářka

Vítání občánků 1. skupina