Vítání občánků 3. a 10 července 2021

První letošní vítání narozených občánků proběhlo v sobotu dne 3. a 10. července 2021 na Městském úřadu v Plesné.

První letošní vítání narozených občánků proběhlo v sobotu dne 3. a 10. července 2021 na Městském úřadu v Plesné. Paní místostarostka přivítala rodiče i děti a popřála jim hodně štěstí, zdraví a lásky. Zarecitovat přišly děti z mateřské školky s paní učitelkou Lenkou Vaškovou a Lenkou Mrázkovou. Rodiče se tradičně podepsali do pamětní knihy, maminky dostaly kytičku, děti hračku a fotoalbum.

Přivítáni byli:  Amálie Machoňová, David Pap, Martin Senci, Jan Panuška, Eliška Neuschlová,   Adéla Brůžová, Vítek Berze, Emma Linhartová, Amálie Šlechtová, Daniel Rehwald, Viktorie Klozová, Simona Bílková, Petr Ludvík Čelinák, Nela Beránková, Tobiáš Morong

Blahopřejeme, ať Vám Vaše děťátko přinese mnoho radosti a šťastných chvil. Ať životem ho provází radost, štěstí, zdraví a plná náruč lásky.

Vítání občánků 1. skupina

Vítání občánků 2. skupina