Cyklojízda Plesná Pottiga

Kdy: 4. 9. 2021 9:00

Kde: MKS Plesná

Cyklojízda Plesná Pottiga

Již od roku 2016 je každoroční cyklojízda Plesná - Pottiga nedílnou součástí partnerství mezi oběma městy. Tradiční cyklojízda se bude konat také v roce 2021, pokud nebudou uložena žádná nová zákonná omezení.

Typ akce: sport, aktivní vyžití (cykloakce pro veřejnost)

Všichni milovníci cyklistiky jsou zváni k účasti na tomto turné na kole nebo na e-kole.
Kdy: 4. září 2021
Začátek: 9.00 hodin, Plesná – Turistické infocentrum na Náměstí Svobody 52 v Plesné, kde bude přichystáno malé občerstvení v podobě koláče a kávy nebo čaje.
Konec: Durynsko – české turistické informační středisko Pottiga
Délka trasy: cca 70 km
Startovné 200 Kč bude použito na zajištění občerstvení a svoz účastníků zpět do Plesné.
Dvě delší občerstvovací pauzy budou v Krásné u Aše a v Hofu.
Jízda by neměla být závodem nebo soutěží, ale poklidnou společnou jízdou. Trasa vede téměř kompletně po značených cyklostezkách, jak po nezpevněných, tak po zpevněných cestách. Cesta je vhodná pro běžná kola, ale není vhodná pro závodní kola. Každý se účastní na vlastní zodpovědnost a zajistí si vlastní kolo nebo elektrokolo, bezpečnostní pomůcky dle vlastního uvážení a pojištění do ciziny.
Kvůli zajištění dopravy zpět a občerstvení je nutné se předem zaregistrovat do 27. 8. 2021 pomocí formuláře ZDE nebo na tel. 603 186 200.
V případě, že nová omezení znemožní konání akce, budou účastníci včas telefonicky informováni a účastnický poplatek jim bude vrácen.
Na akci budou pořizovány fotografie, které mohou být použity na webových a facebookových stránkách města.

Adresa místa konání

MKS Plesná, Náměstí Svobody 52, 351 35 Plesná