Přátelské utkání Plesná - Bad Brambach

Plesná - Bad Brambach 2011

Dne 16.7. 2011 se v Plesné uskutečnilo přátelské utkání v kopané mezi Plesnou a Bad Brambachem. Utkání mělo za cíl posílení vztahů v rámci přeshraniční spolupráce.

Od 15-ti hodin se utkala mužstva žáků, od 16-ti hod. A mužstva. Plesenští žáci podlehli týmu soupeře 0:9. Mezi dospělými tomu bylo naopak, Plesná porazila Bad Brambach 2:0. Skóre otevřel vlastní gól hostů, poté se střelecky prosadil Jaroslav Francúz. Zápasům přihlížel hojný počet diváků, pro které organizátoři akce (MěÚ Plesná a TJ Jiskra) připravili pozápasový program v podobě vystoupení rockové kapely Plektrum.Po celou dobu trvání akce vládla mezi všemi zúčastněnými příjemná a uvolněná atmosféra. Věříme, že tato sportovně-kulturní událost se stane tradicí. Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě.

Datum vložení: 16. 7. 2011 7:57
Datum poslední aktualizace: 25. 6. 2020 11:43