KK logo Živý kraj logo

Pořízení požárního přívěsu pro hašení

Datum: 4. 4. 2024

Město získalo dotaci ve výši 100% uznatelných nákladů z programu MV - dotace pro JSDH obcí a programu Karlovarského kraje na podporu JSDH obcí KK na pořízení požárního přívěsu pro hašení, který zvýší akceschopnost jednotky při zásazích.

Pořízení nového AED pro VJ SDH

Datum: 1. 3. 2024

Výjezdová jednotka SDH Plesná disponovala starým přístrojem. Pořízením nového AED (automatického externího defibrilátoru) došlo ke zkvalitnění pomoci SDH při záchranných výjezdech v Karlovarském kraji. Nový přístroj je plně kompatibilní s přístrojovou technikou ZZS KVK.

Solidarita

Datum: 1. 3. 2022

SDH Plesná se aktivně zapojil do pomoci Ukrajině.

Karlovarský kraj podpořil SDH Plesná

Datum: 3. 1. 2022

pořízením nové Radiostanice Tetrapol pro JSDH Plesná.

Nářadí

Hydraulické vyprošťovací nářadí

Datum: 2. 1. 2022

Díky dotaci poskytnuté Karlovarským krajem bylo pořízeno nové Hydraulické vyprošťovací nářadí pro zásahovou činnost JPO SDH Plesná. Nová sada HVZ bude sloužit k provádění vyproštění osob z havarovaného vozidla a provedení dalších záchranných prací při dopravních nehodách.

Nové zásahové obleky

Datum: 4. 9. 2017

V roce 2017 byla poskytnuta dotace pro SDH Plesná ve výši 31 915,- Kč z Karlovarského kraje. Tato částka byla použita na koupi zásahových obleků pro SDH Plesná.

Setkání hasičů

Partnerské setkání hasičů

Datum: 26. 5. 2017

Dne 26. 5. 2017 se v hasičské zbrojnici uskutečnilo partnerské setkání mezi členy SDH Plesná a členy hasičského sboru z partnerského města Pottiga.

Májka s SDH Plesná

Datum: 30. 4. 2017

Dne 30. dubna 2017 se v areálu hasičské zbrojnice konalo již tradiční pálení čarodějnic.

Nový automobil

Datum: 8. 3. 2017

Ve středu 8. března jsme slavnostně se zastupiteli města předali zástupcům našeho Sboru dobrovolných hasičů Martinu Polívkovi a Milanu Bílkovi nový dopravní automobil značky Mercedes Benz Sprinter 316 CDI.