Tátové čtou dětem

Tátové čtou dětem v městské knihovně

V sobotu 4. června se po delší pauze konala v knihovně akce „Tátové čtou dětem“. Ale pojmenovala bych ji „Táta čte dětem“, protože přišel pouze jeden tatínek se svými třemi dcerami. Ale i tak jsme si užili spoustu čtení, povídání a to nejen díky těm co přišli, ale především musím poděkovat paní Míle Vrbové. Ta si připravila pro děti nejen pohádku Jak přišly květy k barvám z knihy Pohádky o vílách, ale i několik legračních básniček jako třeba Čert a Káča. Děti i tatínka pobavila kniha od Miloše Kratochvíla Pes nám spadla. A nejen čtení, ale i kvíz byl součástí dopoledne. Děti měly namalovat nějakou květinu nebo zvíře, které tady bude v budoucnosti. Petruška, Pavlínka namalovaly krásné motýlky a květiny. A jejich sestřička Šárka nakreslila Kytkomotýla, Novinokytku, Houbotygra, Žirafokytku, Kočkopsa, Žabopalmu, Vosomotýloryba. Že jste nikdy nic takového neviděli? Ale kdo ví?
Znovu se setkáme po prázdninách. A doufám, že se k nám nějaký tatínek nebo dědeček se svými dětmi přidá.

Datum vložení: 9. 6. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 9. 6. 2016 0:00